Popis standardního vybavení domu - MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

Není součástí ceny domu. Cena je stanovena individuálně na základě požadavků příslušného stavebního úřadu na rozsah dokumentace.

ZÁKLADOVÁ DESKA VČ. HYDROIZOLACE

Není součástí ceny domu. Stavebník si ji může zajistit sám.

VRCHNÍ STAVBA

Nosná konstrukce domu je zhotovena z celostěnových panelů systému DNK se skladbou: předstěna tl. 40 mm, OSB 4 tl. 15 mm, KVH 60/140, minerální izolace, dřevovláknitá deska tl. 60 mm. U=0,18 W/m2 K. Stropní konstrukce je provedena z fošen 60/240 mm a zaklopena OSB 3 tl. 22 mm.

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Bungalovy: dřevěné vazníky. Dvoupodlažní objekty: klasický krov.

STŘEŠNÍ KRYTINA A KLEMPÍŘSKÉ VÝROBKY

Betonová střešní krytina KM Beta Briliant na laťování. Svody, žlaby, atiky a další klempířské výrobky: pozinkovaný plech.

SCHODIŠTĚ

Ve dvoupodlažních objektech je zhotovena hrubá konstrukce schodiště v systému SIP s finálním povrchem v dekoru podlahové krytiny.

OKNA, VCHODOVÉ DVĚŘE

Plastová okna DAFEPLAST SYNEGO: (80 mm, 3 těsnění, 6 komor), trojsklo, provedení bílá-bíla. Venkovní parapety: ze slitiny hliníku v barvě oken, vnitřní parapety postforming bílý.

FASÁDA

Povrchová úprava fasády je zhotovena strukturovanou omítkovinou se zrnitostí 1,5 mm v systému STO pro difuzně otevřené konstrukce. KOMÍN Komínové těleso: SCHIEDEL PARAT STABIL.

TEPELNÉ IZOLACE

Přízemí: podlahový polystyren EPS 200 S tl. 120 mm. Strop bungalovů: foukaná celulózová izolace tl. 320 mm. Dvoupodlažní domy: střecha: foukaná celulózová izolace 280 mm; strop: protihluková izolace tl. 60 mm a protipožární izolace tl. 100 mm. Předstěny: tepelná minerální izolace tl. 40 mm.

VZDUCHOTĚSNOST

Neprůvzdušnost vnitřní obálky domu je zajištěna OSB 4 na stěnách. U přízemních domů je na stropech použita folie AIRSTOP VAP (Isocell). U dvoupodlažních objektů folie OKO NATUR (Isocell). Veškeré spoje jsou přelepeny.

PODLAHY

Suchý proces výstavby v systému Fermacell – podlahový prvek 2E22.

VNITŘNÍ POVRCHY

Povrchová úprava stěn a příček je provedena sádrokartonem, v koupelně a WC Fermacellem.

VODOINSTALCE

Rozvody vody a odpady jsou provedeny z plastového potrubí Hostalen. Ohřev: bojler 125 l Dražice.

ELEKTROINSTALCE

Rozvody elektroinstalace jsou provedeny kabely CYKY. Rozvodná skříň značky Merlin, vypínače a zásuvky ABB TANGO bílé barvy. Vývody na světla jsou ukončeny svorkovnicí.

VZDUCHOTECHNIKA

Ve všech našich domech je provedeno nucené větrání AERECO. VYTÁPĚNÍ Zdrojem tepla jsou elektrické přímotopy, v koupelně je navržen topný žebřík. V každém domě je možné připojit pro vytápění domu krbová kamna nebo krbovou vložku.

PODLAHOVÉ KRYTINY

Plovoucí podlahy jsou položeny včetně podlahových lišt v obytných místnostech a komunikačních prostorech. Cenová úroveň 250 Kč/m2 vč. DPH.

OBKLADY A DLAŽBY

Keramické obklady v koupelně jsou instalovány do výše 2 m a na WC do 1,5 m. Dlažba je uvažována v koupelně a WC. Cenová úroveň 250 Kč/m2 vč. DPH.

SANITA A ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY

Vana, sprchový kout, umyvadlo s nohou do koupelny, malé umyvadlo na záchod, WC kombifix bílý, tlačítko Geberit bílé, baterie k umyvadlům, vaně a sprše, sprchové hlavice.

VNITŘNÍ DVEŘE

Vnitřní dveře plné, bílé, s jádrem z voštiny a s nakašírovanou folií. Obložkové zárubně hladké, bílé. Kování dveří zn. Trigy, dózická kulatá rozeta.

VÝMALBA

Veškeré vnitřní povrchy jsou vymalovány bílou barvou (2x).

Více na
www.moravske-drevostavby.cz


zdroj: http://www.moravske-drevostavby.cz