Dřevěné příhradové vazníky - vazníkové konstrukce - VARIO VILA s.r.o.Naše firma 
VARIO VILA s.r.o. vyrábí a montuje střešní příhradové vazníky s lisovanými styčníkovými deskami. Jsme schopni vyrobit vazníky na téměř jakýkoliv půdorys domu. Výroba vazníků je certifikovaná a pravidelně dozorovaná.

Příhradový vazník je moderní tesařská konstrukce, složená z horního a dolního pásu, které jsou pospojovány svislicemi a příčkami. Jejich značnou výhodou je možnost snadné prefabrikace, a tím zkrácený čas montáže na stavbě, ale také úspora množství dřeva ve srovnání s klasickými krovy.

Příhradové vazníky se většinou používají na střechách mírného sklonu bez půdních prostor, ale v půdním prostoru lze například vybudovat prostor pro odkládání sezónních věcí. Obvykle jsou trojúhelníkového tvaru, ale v zásadě jejich tvar není ničím omezen. Pomocí příhradových vazníků lze řešit i střechy velmi velkého rozpětí (v řádu desítek metrů).

Rádi pro Vás vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku i na Vaše vazníky, stačí nám dodat podklady a naši odpověď s cenovou nabídkou můžete očekávat nejpozději do jednoho týdne.

   


zdroj: http://www.vazniky-variovila.cz