Playstone: univerzální tvarovka pro zahradní stavby

Zahrada je místem stvořeným k odpočinku. Ať už preferujete aktivní zahradničení, nebo relaxaci na lehátku, přizpůsobujete si zahradu pro své pohodlí. S tím se nesou menší či větší stavební práce. Může to být výstavba plotu, okrasné stěny, zpevňování svahu a podobně. Nyní si ale pro všechny tyto stavby můžete zvolit jeden jediný prvek, který díky nekonečným možnostem kombinací a sestavení hravě zvládne splnit každý účel.


    

Multifunkční zahradní prvek Playstone je vyrobený z lehkého keramického betonu. Ten má kromě řady skvělých vlastností především nižší hmotnost, než podobné tvarovky. Výstavba s prvkem Playstone je tak méně namáhavá. Tvar rovnoramenného lichoběžníku zase umožňuje vytvářet různé sestavy s hladkými i členitým povrchem. Při plánování zahrady si s ním tedy můžete opravdu vyhrát. Záleží jen na vaší fantazii.


    

Jeho využití je opravdu široké. Postavíte z něj opěrnou či pohledovou stěnu i okrasnou zeď. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu!

  

Playstone je k dostání ve 4 základních barvách - šedá, červená, okrová a hnědá. Na objednávku jej však lze vyrobit i v jiných barvách.

Chcete-li vědět o Playstone více, podívejte se na web www.liastone.cz, kde najdete i různé inspirativní příklady pro jeho využití.


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz