Stavba domu o 55.510 Kč levněji s Dům jedním tahem

Pokud už domy a stavební systém Dům jedním tahem (DJT) znáte, tak možná víte, že při objednávce domu můžete získat typový projekt zcela ZDARMA. V rámci mimořádné nabídky ale můžete navíc získat i Průkaz energetické náročnosti budovy pro dům s téměř nulovou spotřebou energie (s novými energetickými požadavky, platnými od 1.1.2020) ušetřit tak celkem 55.510 Kč. Nabídka je ale časově omezena!Co je Dům jedním tahem?!

Pokud ale ještě Dům jedním tahem neznáte, pak vězte, že se jedná o stavební systém, který spojuje výhody pevného a dlouhověkého materiálu vlastní např. cihelným stavbám a rychlost výstavby, kterou znáte u dřevostaveb. Domy jedním tahem jsou na připravené základové desce za pouhé 2-4 stavební dny “smontovány” z velkoplošných dílců z keramického betonu. Nejsou to ale žádné "paneláky". Keramický beton se totiž svými vlastnostmi mnohem více blíží jiným keramickým materiálům:

  • lehký, ale pevný stavební materiál
  • vynikající zvukově- a tepelně-izolační vlastnosti
  • snižuje riziko tepelných mostů
  • vysoká odolnost vůči klimatickým změnám
  • příznivé vlhkostní parametry
  • vysoká ohnivzdornost (třída A1)
  • příjemné klima jako v cihlových domech

 

Domy od DJT mají ale ještě mnoho dalších výhod, které u konkurence běžně nenajdete:

  • Způsob výstavby zahrnuje minimum mokrých procesů, takže do domu je možné nastěhovat se ihned po dokončení - Dům nemusí přes zimu „vymrznout“.
  • Drážky a prostupy pro rozvody elektroinstalace, topení, vody a kanalizace jsou včetně krabiček připraveny ve stěnách již z výroby.
  • A ještě mnohem více...

      

Katalog rodinných domů

V aktuálním katalogu rodinných domů DJT najdete 25 typových domů s téměř nulovou spotřebou energie a 1 pasivní dům. Navzdory tomu, že se jedná o domy typové, mohou si je zákazníci do určité míry upravit podle vlastních představ. K nejčastějším úpravám patří přístavba garáže, zrcadlové převrácení půdorysu, úpravy vnitřních dispozic (posunutí oken, příček apod.) nebo individuální volba vytápění. Úpravy projektu jsou sice zpoplatněné, ale v porovnání s cenou individuálních projektů jsou tyto poplatky stále velmi příznivé.

      

Mimořádná nabídka

Pokud plánujete stavbu domu a jste ve fázi výběru stavebního systému a dodavatele, podívejte se na aktuální nabídku DJT a ušetřete 55.510 Kč. Kromě lákavé slevy, spolehlivého stavebního systému a výjimečného stavebního materiál získáte i skvělé zákaznické služby. Od výběru projektu se od vás totiž budou starat obchodně-techničtí poradci DJT.


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz