Zavřené stavebniny? Nakupujte on-line na obchod.liapor.cz


Zavřené stavebniny? Nakupujte on-line na obchod.liapor.cz

Aktuální situace v ČR i po celém světě s sebou nese mnoho omezení pro pohyb nejen lidí, ale také zboží, stavební materiály nevyjímaje. Většina obchodů je zavřená a lidé by se měli zdržovat především doma.  To ale na druhou stranu otevírá možnost zušlechťovat domácnosti a dostat se k opravám a rekonstrukcím, na něž dříve nebyl čas. Nahrává tomu všemu i začínající jaro. Zavřené stavebniny a hobby markety, mohou sice znamenat jistou komplikaci, ale on-line prodej stále funguje.

Prostřednictvím e-shopu obchod.liapor.cz můžete nakoupit i vybrané stavební materiály LIAPOR. Nabízí balený sortiment keramického kameniva a lehkého betonu:

 

Rekonstrukce podlah, izolace stropů

   

Patří-li k vašim plánům rekonstrukce podlah, můžete si v sortimentu Liapor vybrat materiály pro jejich vyrovnání suchou i mokrou cestou:

  • ·       “suchá” rekonstrukce podlahy s posypem z kameniva Liapor a podlahovými deskami

  • ·       “mokrá” rekonstrukce podlahy pomocí lehkého betonu Liapor Mix a Liapor Mix final

Keramické kamenivo Liapor je také oblíbeným materiálem pro vyrovnávací, tepelně a zvukově izolační vrstvy stropních konstrukcí (betonových, keramických a dřevěných), kde se perfektně uplatní jeho přednosti.

   

Objednejte si potřebný materiál on-line a nechte si ho doručit přímo na stavbu.

Budete-li potřebovat poradit, jsou vám k dispozici nejen popisy pracovních postupů a instruktáže na webu www.liapor.cz, ale také obchodně-techničtí poradci, kteří zajišťují poradenství v otázkách aplikací stavebních materiálů Liapor zdarma.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k aktuální situaci je vhodné pro platbu využít ON-LINE PLATEBNÍ METODY. Platba hotovostí na dobírku nemusí být umožněna ze strany některých přepravců. 

 


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz