Svahové tvárnice LiaStone pro okrasné stěny

Okrasné stěny pomáhají zkrášlit zahrady, parky i různá veřejná prostranství. K jejich výstavbě se s oblibou používají tzv. svahové tvárnice z lehkého betonu, které lze v závislosti na jejich tvaru skládat do různých sestav.Prvky z lehkého keramického betonu do přírody skvěle zapadají. Vděčí za to nejen ve své podstatě přírodnímu původu, ale také příjemným zemitým barvám. Vyrábí se totiž v šedé, okrové, červené a hnědé barvě. Vyrobit je však lze i v dalších barvách. V porovnání s konkurenčními výrobky mají svahovky z lehkého betonu mnohem nižší hmotnost a při stavbě se s nimi o poznání lépe manipuluje.
Inspirujte se na webu

V nabídce zahradní architektury LiaStone najdete 7 různých druhů svahových tvárnic pro 
stavbu jednoduchých i různě členitých sestav s vegetačními výklenky pro pěstování rostlin i bez nich. Konečná podoba stěny nebo zídky může mít různou výšku, tvar i povrch. Záleží jen na vaší kreativitě. Inspirovat se můžete přímo na webu www.liastone.cz. U každé z nabízených svahovek najdete kromě fotek z realizací také ukázku různých skladeb.Mezi svahovkami najdete i multifunkční prvek Playstone, který může sloužit nejen pro stavbu okrasných stěn, ale hravě s ním vytvoříte i další zahradní stavby.Další sortiment zahradní architektury

Podívejte se i na další sortiment LiaStone, který zahrnuje více než 20 druhů betonových dlažeb v moderních barvách a další prvky betonové zahradní architektury.

Pokud si vyberete a objednáte on-line, získáte navíc 10 % slevu na celý sortiment LiaStone.


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz