Dům jedním tahem představuje nové domy i upravené dispozice

Dům jedním tahem (DJT) představuje nový on-line katalog montovaných typových domů na webu www.dumjednimtahem.cz.

Montované domy z lehkého keramického betonu od Dům jedním tahem mají na českém stavebním trhu již více než 20 let své pevné místo. Díky velmi rychlé výstavbě, přednostem keramického betonu a v neposlední řadě i skvělému zákaznickému servisu patří DJT k vyhledávaným dodavatelům hrubých staveb a domů k dokončení.Typové projekty Domů jedním tahem se průběžně upravují a doplňují podle aktuálních trendů bydlení a nejčastějších požadavků zákazníků. Letošní modernizaci katalogu ovlivnily také přísnější požadavky na energetickou náročnost, které vejdou v platnost k 1. 1. 2022. Všechny domy jsou tak nyní v nízkoenergetickém standardu.

Dílčí úpravy proběhly u všech domů. Mimo ty nezbytné ale nechal tým DJT do typových projektů zapracovat také nejčastěji poptávané úpravy. Cílem je, aby projekty ve své “základní typové podobě” vyhovovaly ještě většímu množství zájemců bez nutnosti individuálních změn. Nový katalog mimo to přináší i dva zcela nové domy Triton a Boreas.

Typový projekt včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení v hodnotě 49.610 Kč včetně DPH nabízí DJT zákazníkům zdarma.

Nahlédněte do on-line katalogu Dům jedním tahem na webu www.dumjednimtahem.cz.


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz