Pálená taška nabízí krásu, odolnost i záruku kvality

Stejně jako dokonalá žena i pálená taška TONDACH se může pochlubit dlouholetou krásou a dále vysokou odolností a zárukou, že s vámi vydrží až po zbytek života. Není však jen hezká na pohled, ale hlavně praktická a funkční. Zkrátka střecha, která splní všechna vaše očekávání.

Překvapí vás novinkami

Účinné a stabilní odvětrávání si zaslouží každá kvalitní střecha, ať už je na ní položen jakýkoliv typ pálené střešní krytiny. I proto se firma TONDACH rozhodla doplnit svůj sortiment a přijít s novou Sambou 11. Tašku větrací pro připojení hřebene navíc vybavila mantinelem chránícím větrací štěrbinu, který ji spolehlivě ochrání proti sněhu i nečistotám. Nová taška je samozřejmě dostupná ve všech barvách a povrchových úpravách.

Poručí větru i dešti

Podstřešní fólie v konstrukci střechy plní neocenitelnou úlohu při fungování střešního pláště, když chrání tepelně izolační souvrství a nosné prvky střechy proti zafoukaným srážkám nebo kondenzaci na spodní straně krytiny.
Není však fólie jako fólie. Zdokonalené hydroizolační fólie firmy TONDACH vám nabídnou podstatně vyšší gramáž a pevnost a výrazně lepší propustnost pro vodní páry.

Promýšlí vše do posledního detailu

TONDACH svým zákazníkům neposkytuje jen kvalitní pálenou krytinu, ale kompletní řešení vaší střechy včetně širokého sortimentu střešních doplňků, které jsou s taškami plně kompatibilní. Vzhled střechy tak nikdy nenaruší, naopak na něj navážou a vkusně doplní její styl.
 
Mezi nekeramické doplňky Tondach tuning patří opatření proti větru, jako jsou příchytky tašek a hřebenáčů, pro podstřešní konstrukci hydroizolační fólie, pásky a lepidla, dále prosvětlovací a prostupové tašky a vikýře, protisněhové zábrany jako háky a držáky, větrací pásy, držáky hromosvodu a mnoho dalších vychytávek, které vám zaručí plný komfort užívání střechy.
 
Zapomenout se nedá ani na keramické tvarovky, ať už se jedná o doplňkové tašky jako je taška okrajová nebo taška větrací, nebo keramické doplňky, kam patří všechny typy hřebenáčů.
 
Posledním dílkem skládačky poté můžou být okrasné prvky jako figurky náměsíčníka, kohouta nebo kočky. Každá z nich vzniká díky staré dobré poctivé ruční práci a střeše dodají originální vzhled, který jednoduše nepůjde přehlédnout.zdroj: http://www.tondach.cz